ÇAYPAŞ GIDA SANAYİ ve TİCARET A.Ş

 Çaypaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2019 yılında 100 ton/gün kapasiteli olarak kurulmuştur. 25000 m2 saha üzerinde 15000 m2 kapalı alanlı 6000 civarındaki üreticisiyle sektörde lider bir kuruluştur. 10–12 000 ton/yıl yaş çay işleyerek 2000–2500 ton/yıl kuru çay üretmektedir. Modern paketleme entegre tesisi ile günlük paketleme kapasitesi 96 ton/gündür.

35 yıl süren istikrarlı çalışmalar sonucu ürünlerimiz fiyatı ve kalitesiyle piyasada yer edinmiş ve aranan ürünler arasına girmiştir. Uzman personeli, tam donanımlı fabrika ve laboratuarlarında, üretimin her aşamasında kontroller yapılarak sektörün en kaliteli ürünü elde edilmektedir. Fabrikamızda işlenen çay elek sistemine göre tasnif edilerek uzman mühendisler kontrolünde laboratuardan geçirilerek stoklanır. Pazar talebi ve damak zevkine göre oluşturulan çay harmanı her bir ürünün temelini oluşturur. Oluşturulan her bir harman pakete girmeden önce kontrol laboratuarlarımızda kalite kontrolden geçerek paketlenirler.

Şirketimiz bünyesinde Kalite Yönetim Sistemi’nin etkin bir şekilde uygulanması tüm çalışanlarımızın ilkesidir. Amacımız Çalışanlara, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle müşteri memnuniyeti doğrultusunda AR-GE çalışmalarına yatırım yaparak, konusunda sürekli olarak eğitilen uzman personeli ile bilim, teknoloji, kalite ve yasal şartlardan ödün vermeden ürün kalitesi ve hizmet sunumuyla ulusal ve uluslararası markalaşmaktır.

Çerez Kullanımı